Branný závod 2024Mladý strážník, Dne 10. dubna se konal 14. ročník Branného závodu – Mladý strážník, který pořádala Městská policie Tábor. Za naši školu se zúčastnili žáci třetích a čtvrtých tříd. Počasí nám ráno moc nepřálo, ale to nikoho neodradilo. Všichni závodníci se postavili na start s velkým nadšením. Čtyřčlenné skupiny složené ze dvou chlapců a dvou dívek se musely vypořádat s různými disciplínami. Trasa závodu byla dlouhá 2100 metrů a děti ji zvládly přibližně za 30 minut. Po doběhnutí poslední skupiny nastalo vyhlášení vítězů a předávání diplomů a medailí. Na stupně vítězů jsme se nedostali, ale krásnému a obětavému výkonu našich závodníků se muselo zatleskat. Prožili jsme krásný sportovní den, na který nám zůstanou hezké vzpomínky. Již teď se těšíme na další závod. Třetí a čtvrté třídy A+B.