2.B

třídní učitelka: Mgr. Ilona Grenarová

 

1.

8.00 - 8:45

2.

9:05 - 9:50

3.

10:00 - 10:45

4.

10:55 - 11:40

5.

11:50 - 12:35

Po Čj M Čj Prv Vv
Út Čj M Tv Čj  
St Čj M Aj Prv
Čt Čj M Čj Tv  
Čj M Čj Hv  

 

KARNEVAL

Na začátku března se v naší škole konal karneval. Všechny děti se sešly v tělocvičně a užily si celé dopoledne plné her, soutěží, hudby a tance. Byli k vidění princezny, námořníci, piráti, Spidermani, kouzelníci...Všichni byli veselí a to přece ke karnevalu patří!

Druháčci se učí šetřit


Program České spořitelny s názvem "Abeceda peněz" si naši druháčci náramně užili. Pod vedením výborných lektorů se proměnili v dospěláky a začali plnit několik úkolů: cestu do práce na koloběžce, nakupování a návštěvu banky. Zde zjistili stav svého účtu a museli se rozhodnout, jak se svými financemi naloží. Utratit nebo uspořit??? Každý se rozhodl podle svého. Děti si z výukového programu odnesly fúru poznatků o finanční gramotnosti a také pokladničku na další ušetřené peníze.

Výlet na Babinu

V sobotu 8. října jsme se vydali na náš první turistický výlet. Naším cílem byla rozhledna Babina. Počasí nám už od rána přálo a my si užili  krásný slunečný den v přírodě i se svými spolužáky.

 

 

1.třída

Slabikářový den

V posledním listopadovém týdnu nastala pro žáky 1.B významná událost. Vyměnili Živou abecedu za Slabikář, aby se již brzy mohli stát malými čtenáři. Děti si poslechly pohádku O písmenkovém království, kde vládl král Slabikář a královna Abecedka. Navíc musely splnit několik úkolů a slíbit, že se budou o Slabikář vzorně starat. Nakonec si děti namalovaly obrázek, jak si takové písmenkové království představují.

 

Další fotky najdete v Galerii.

Masopust v naší třídě

ZE ŽIVOTA TŘÍDY