Měsíc únor ve 2. AV únoru se třída 2. A účastnila několika krásných akcí. 13.února jsme se společně se třídou 2. B vypravili do Galerie 140 na výstavu, která nesla název "30 let se strážníky aneb naše práce je pestřejší, než se zdá". Výstavou nás provedl strážník městské policie, který se snažil odpovědět dětem na všechny otázky týkající se práce městské policie. Po výstavě jsme si zašli s žáky do cukrárny a krásnou procházkou kolem řeky jsme se z města vrátili zpátky do školy. 20. února jsme v divadle Oskara Nedbala zhlédli nádhernou pohádku Zlatovláska a 23. února proběhl v naší škole karneval. Žáci se převlékli do báječných masek a dozvěděli se zajímavé informace z historie masopustu. Celý únor žáci zdokonalovali své plavecké dovednosti. Co vše se během plaveckého kurzu naučili předvedou na poslední lekci plavání a to 15.března.