Jaro ve školní družiněJaro ve školní družině, aspoň to kalendářní nám začalo hezky....

Prvňáčci a druháčci si vyzkoušeli družinovou soutěž Máme rádi pohádky. Odpoledne  plné otázek, písniček, kvízů a sladkých odměn .V březnu jsme si také užívali tělocvičnu. Uspořádali jsme dvě soutěžní odpoledne. Jedno věnované vybíjené a to druhé, soutěžím družstev v obratnosti, rychlosti a správném postřehu. V dubnu jsme se chystali na blížící se Velikonoce. Nejen vyprávěním o různých zvycích , tradicích ale i výráběním velikonočních dekorací.Proběhla tradiční velikonoční dilna, odpoledne během kterého si děti prvního a druhého družinového oddělení, připravily velikonoční zajíce, přání atd...Den na to jsme měli výpravu za Zlatým vejcem. Cesta lesem byla plná překvapení, otázek a úkolů. A na konci všeho toho snažení...poklad v podobě velkého velikonočního vejce plného sladkého překvapení.